Oxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest

Oxo Bubble Tea - Etele Plaza BudapestOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyugdíjas ajánlat
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
95.880 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Akadémia Hotel Balatonfüred - Napi árak félpanzióval, fürdőhasználattal
Akadémia Hotel Balatonfüred
39.900 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Oxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3414 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98027 feltöltött kép
Átlagos 2022. május 22.gyerekekkel járt itt
A Westendből már ismertük az OXO teát, a lányom és a barátnői imádnak oda járni, főleg az influencerek miatt, akiket követnek a social mediában, és ők is szoktak saját kombinációkat kitalálni. Amikor kiderült, hogy az Etele Plázában is nyitottak egységet, természetesen itt is kellett venni egy teát.
Oxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
Átlagos 2022. február 22.egyedül járt itt
Gondoltam, hogy az ebédemet leöblítem egy teával. Itt ez az Oxo Bubble Tea. . . sivár, kihalt folyosó, egy lélek nem jár arra, a lányt a pult mögött talán meg is leptem, hogy jött ide egy vevő, de kötelességszerűen segített is rögtön. Ilyen sokféle íz van, ebből lehet. . . kettőt is lehet. . . meg még színes golyókákat is lehet bele.
Oxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Étel/italOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Étel/italOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - EgyébOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Étel/italOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - EgyébOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - EgyébOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Étel/italOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - EgyébOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - EgyébOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Külső kép