Cresser teája

Oxo Bubble Tea - Etele Plaza BudapestOxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest a térképen

Átlagos 2022. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. május 22.
A Westendből már ismertük az OXO teát, a lányom és a barátnői imádnak oda járni, főleg az influencerek miatt, akiket követnek a social mediában, és ők is szoktak saját kombinációkat kitalálni.
Amikor kiderült, hogy az Etele Plázában is nyitottak egységet, természetesen itt is kellett venni egy teát.
A Cresser - ő egy magyar influencer fiú - által ajánlott kombinációt kértük (1890 Ft), ami azért is különösen szuper, mert a pohárra is rákerült Cresser matricája. Málna-áfonya-licsi gyümölcstea, ebbe kértünk csillámot (+250 Ft) és eper golyócskákat (1 "töltet" jár ingyen hozzá). Így fizettünk 2.140 Ft-ot egy gyümölcs IZŰ teáért műanyag pohárban, papír szívószállal.
A pénztárban elég komoly bizonytalankodás folyt, valami gond akadt a géppel.
Azzal volt inkább személyes bajom, hogy a bizonytalanság eloszlatásában nemigen segítettek, nem ajánlottak, hanem ránk bízták, de hát pont mi nem tudtuk, hogy mit akarunk.
Lehet otthoni OXO tea szettet vásárolni, szép dobozban, potom 5990 Ft-ért. Jó kis karácsonyi vagy szülinapi ajándék lehet, ha már végképp nem jut eszünkbe semmi.
Lehet venni mindenféle OXO relikviákat, póló, bögre, stb.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Oxo Bubble Tea - Etele Plaza Budapest - Egyéb

Oxo Bubble Tea - Etele Plaza további értékelései

2022.02.22egyedül
Gondoltam, hogy az ebédemet leöblítem egy teával. Itt ez az Oxo Bubble Tea... sivár, kihalt folyosó, egy lélek nem jár arra, a lányt a pult mögött talán meg is leptem, hogy jött ide egy vevő, de kötelességszerűen segített is rögtön. Ilyen sokféle íz van, ebből lehet... kettőt is lehet... meg még...
Hotel Szieszta Sopron - Szilveszter
Hotel Szieszta Sopron