Barátságos kézműves söröző

Pepin Kézműves Söröző BudapestPepin Kézműves Söröző Budapest a térképen

Kiváló 2015. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 1.
Amikor olvastam a Tompa utcai Pepin sörözőről, már attól kezdtem félni, hogy az Angyal zárt be és helyén nyílt a Pepin, de szerencsére szó sincs erről, Budapest új Ráday utcájában, ahol kocsma vendéglőt ér, új és jó hely nyílt.
A Pepinben sörkorcsolyák ugyan nincsenek, hacsak a ropit nem számítjuk annak, de a sörválaszték az impozáns.
Mi a csapon levő sörökből kértünk egy-egy pohárral, hárman voltunk, így egy körben ki tudtuk pipálni mind a hármat. Kettő közülük ismerős volt már, a tapolcai Stari Ír vöröse és Prémium Pilse. A harmadik volt az Ubieklektik egy érdekes, IPÁs sör, melyet, mint a kedves csapos hölgy jelezte, nem amerikai, hanem osztrák komlóval készítettek. Nekem persze ez ízlett legjobban.
Annyira jól, éreztük magunkat, hogy még kértünk egy kört, másodjára elosztottunk hárman egy Mia Mia vagy mi a jó izé nevű sört a Legendától, amit még nem ismertem addig (egy komoly búza rejtőzik a sajátos név mögött), valamint egy Horizont Ipát, amit továbbra is imádtunk.
Kint ültünk le a hangulatos teraszon, egyébként a beltér is barátságos.
Az ételrovatban a sörválasztékot díjaztam.
Jövünk még.
Pepin Kézműves Söröző Budapest - Étlap/itallapPepin Kézműves Söröző Budapest - BelsőPepin Kézműves Söröző Budapest - BelsőPepin Kézműves Söröző Budapest - Külső képPepin Kézműves Söröző Budapest - Étlap/itallap

Pepin Kézműves Söröző további értékelései

2017.08.02egyedül
Elég jól ismert, több éve üzemelő, fiatalos, modern vonalvezetésű, de nem újhullámos vagy hipszter söröző a kiülős-sok evő-ivó helyes Tompa utcában, egy társasház aljában. Ezek az utcafronti földszintes bérlemények egy kaptafára készültek, a szomszédos Hazai Kézműves bolt és a zöldséges bejárata,...
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Szilveszter - teljes előrefizetéssel
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt
236.003 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
102.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval