Perc Bisztró Budapest

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros
116.790 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Perc Bisztró Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2023. december 23.a párjával járt itt
Miután nem is olyan régen a hely megváltoztatta a nevét, megújultak, új ételeket is ígértek, meg más szemléletet, adtunk még egy esélyt valamiért. . . miért is? Színházban voltunk, este jöttünk hazafelé, a Kalács be volt zárva, amibe pedig nagyon reménykedtem, hát, némi töprengés után maradt ez. Hátha. . . De a manóba is.
Perc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étlap/itallapPerc Bisztró Budapest - Étel/italPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - MosdóPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - MosdóPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Étel/italPerc Bisztró Budapest - Étel/italPerc Bisztró Budapest - Étel/italPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Étel/italPerc Bisztró Budapest - Belső
Szörnyű 2021. február 5.egyedül járt itt
Valaha szép emlékeim is voltak erről a helyről. Tegnap telefonon bejelentkeztem, hogy elvitelre kérek ebédet. Ma meg is jelentem a megbeszélt időpontban, délben. A helyiség sötét volt, nincs villany. . . egy számomra ismeretlen ember, pedig eddig szinte mindenkit látásból ismertem itt, zseblámpával szerencsétlenkedett a pénztárgéppel.
Kiváló 2019. június 25.egyedül járt itt
Volt már valaha, de igazán régen, problémám a hellyel, aztán akkor azt meg beszéltük, fel is dolgoztuk, ma meg újra benéztem, mert enni jó. És van, ami jobb lett, például ez a hely is. Menüt kértem, nem is egészen béltájt. Volt, persze. Egy nagy tányér zöldségleves, kedves, figyelmes, gyors kiszolgálás, és amikor befejeztem a levest éppen, már kaptam is a második adagot.
Átlagos 2018. május 7.egyedül járt itt
Korábbi rendkívül negatív benyomásomat és értékelésemet szeretném egy jobbra cserélni. Ma ebédeltem az adott helyen, és sokkal jobb tapasztalatot szereztem. A kiszolgálás rendkívül barátságos volt, akadtak ugyan problémák, de mi ez a múltkorihoz képest. . . a hely éppen átalakítás alatt van, de már igen nagy készültségi fokozatban.
2017. december 16.a párjával járt itt
Nem akarom megbántani sem a cseheket, sem a szlovákokat, de én bizony nem tudok különbséget tenni a konyhájuk között. Maradjunk annyiban, hogy mindig nagyon ízlettek azokat az ételek, amiket a régi "Cseszkó" bármely pontján elém tettek. Most egy kedvezményes bónusz jóvoltából ültünk be az Aréna Corner cseh sörözőbe.
Perc Bisztró Budapest - Külső képPerc Bisztró Budapest - EgyébPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - BelsőPerc Bisztró Budapest - Étel/italPerc Bisztró Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. november 13.barátokkal járt itt
Az első félidő végén egyszer csak elkezdett működni a klíma és felüdülést jelentett a hűvös levegő. Furcsa ezt így november közepén leírni, de már lassan hozzászokhatunk, hogy melegszik a klíma. Az Aréna Cornerben pedig különösképpen igaz ez, ha meccs van és telt ház. Na most ezek következtek be.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
2015. július 23.barátokkal járt itt
Évekkel ezelőtt jó párszor, kb. havi gyakorisággal megfordultunk itt, akkoriban még Rolling Rock sörözőként működött, mivel a barátaimmal a Kosztolányi tér közelébe hetente jártunk egy klubba. Ha nem a Pingvinbe ültünk be, akkor a Rolling Rockba, bár az drágább volt, de mégis igényesebb.