3,4

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
50.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Pesti Pipi - Széll Kálmán tér Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
2023. április 7.egyedül járt itt
A Mammutban kellett valamit elintéznem szombaton este és meglepő módon a plázán belüli étkezőhelyek többsége már zárva volt, bár az üzletek még nyitva tartottak. A Lövőház utcában sem találtam már nyitva olyan helyeket, ahol gyorsan lehetett volna enni valamit, így adódott, hogy a Pesti Pipi Széll Kálmán téri egységébe szaladtam be, ami a kanyarban, a SPAR mellett található.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2022. május 5.egyedül járt itt
Romlik a memóriám, már nem tudom pontosan melyik nap voltam itt, szóval, lejöttem valami busszal a hegyről, úgy emlékszem, és ott mafláztam a Moszkva/Széll Kálmán téren, hogy ennék valamit. A tér egyik határa egy egész sor étkezde, mindenféle burgerek, gyroszok, gyorsétkezdék lelőhelye.
Pesti Pipi - Széll Kálmán tér Budapest - Külső képPesti Pipi - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőPesti Pipi - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőPesti Pipi - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/ital