Prosit Buda Bistro Budapest

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Sárvár
35.100 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval

Prosit Buda Bistro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 29.egyedül járt itt
Ma evés után besétáltam ide. Emlékeztem rá, hogy valaha jó volt itt, De ma nem ezt dobta a gép, három helyen jártam röpke órán belül és mindenhol kiábrándítóan barátságtalanok voltak velem. Itt is, pedig korábban ez volt a hely főerénye, a rendkívül kedves, empatikus hozzáállás.
Prosit Buda Bistro Budapest - Étel/italProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - Külső kép
Kiváló 2021. október 4.egyedül járt itt
Megint nem ide indultam, de aztán rájöttem, hogy mindig kikerültöm a gombát. Miért? Mert nem látok benne vendéglátóhelyet, vagyis csak az van benne, de nem hívogat semmit általában csivitelő süldők ülnek benne zsúfolásig, én meg akkor mit csináljak itt? De most szabad volt pálya, koradélután és még nem is ebédeltem.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
2017. április 19.barátokkal járt itt
Fiatalos, modern hangulatú borbár a Móricz Zsigmond körtér egykori, szépen felújított BKV épületében, a kör egyik felében, fedett terasszal. A fő profil a bor, a hazaiak mellett portugál, francia és osztrák boraik is vannak.
Prosit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - Külső képProsit Buda Bistro Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
2016. november 28.a párjával járt itt
A Prosit Erzsébet téri egységében tett látogatásunk kellemes volt, így örömmel láttam a minap, hogy a Mórizs Zsigmond körtér kellős közepén is nyitottak egy testvéregységet. Kínálnak izgalmas falatkákat is, nem olcsón. Ketten voltunk, párom nem rajongott a kínált kenegetőkért.
Prosit Buda Bistro Budapest - Étlap/itallapProsit Buda Bistro Budapest - Étel/italProsit Buda Bistro Budapest - EgyébProsit Buda Bistro Budapest - Étlap/itallapProsit Buda Bistro Budapest - Étlap/itallapProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - BelsőProsit Buda Bistro Budapest - Étel/ital