Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest

4,9
étterem
Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest
Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut BudapestRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest

Tündérkert Hotel Noszvaj - Kedvezményes ajánlat félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Tündérkert Hotel Noszvaj
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok, fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
105.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
95.880 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással

Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 381 városban járt márFelfedező - 2620 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28286 feltöltött kép
Kiváló 2024. július 19.egyedül járt itt
Bereznay Tamás grillcsirkés helyét már többször is célba vettem, de mindig zárva találtam, még hétköznap déltájban is. Két hete, július elején végre nyitva volt. Nagyon ügyesen kihasználták a teret, dizájnos asztalokkal székekkel, Primator sörcsappal.
Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - Egyéb