Remek grillcsirkés egy nagynevű séftől

Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut BudapestRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest a térképen

Kiváló 2024. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. július 19.
Bereznay Tamás grillcsirkés helyét már többször is célba vettem, de mindig zárva találtam, még hétköznap déltájban is. Két hete, július elején végre nyitva volt.
Nagyon ügyesen kihasználták a teret, dizájnos asztalokkal székekkel, Primator sörcsappal.
Kértem egy sört, nem volt már elég a hordóban, ajándékba kaptam a háromnegyed poharat, mondtam is, hogy ez elég lesz, de nem, jött a srác egy újabb frissen csapolt sörrel.
A csirke szaftos, ízletes, a mártás lehetne meggyőzőbb, a burgonya sótlan volt, egyébként kifejezetten jó, sózni meg nem nagy dolog. 4,5 pont ez nálam, felfele kerekítve.
400 ft a csomagolás, de megéri, 700 ft volt a pohár sör, 3490 ft a fél csirke az extrákkal.
Ez jó ár/érték arány.
Hangulat:Kiváló
Rotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - EgyébRotisserie by Bereznay Tamás - Mammut Budapest - Egyéb
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Hotel Narád Park Mátraszentimre
88.470 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
103.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval