Sróf Étterem & Pub Budapest

Sróf Étterem & Pub Budapest
Sróf Étterem & Pub BudapestSróf Étterem & Pub Budapest
Sróf Étterem & Pub BudapestSróf Étterem & Pub Budapest

Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
66.150 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Forrás Zalakaros - Kedvezményes ajánlat Nyugdíjasoknak
Hotel Forrás Zalakaros
24.510 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Tündérkert Hotel Noszvaj - Kedvezményes pihenés félpanzióval
Tündérkert Hotel Noszvaj

Sróf Étterem & Pub Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
2014. március 3.barátokkal járt itt
A Vince után muszáj volt benézni Kővári Gergőhöz a Csak a jó sörök! nevű sörözőbe, ahol ittunk egy pohár Grabanc IPA-t, meg nem tudom mit, mert azt nem én rendeltem, de nagyon jó volt. Utána átmentünk a Szimpla Kávézóba, amiután a nők úgy döntöttek, hogy enni akarnak.
Sróf Étterem & Pub Budapest - BelsőSróf Étterem & Pub Budapest - Étel/italSróf Étterem & Pub Budapest - Étel/italSróf Étterem & Pub Budapest - Étel/italSróf Étterem & Pub Budapest - Étel/ital