Sütibár - Corvin sétány Budapest

Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak fürdőbelépővel
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
62.010 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással

Sütibár - Corvin sétány Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
2015. szeptember 1., üzleti partnerrel járt itt
Az idei állami ünnep alkalmából egy régi kedves ismerősömet kalauzoltam Budapest vendéglátóiparának dzsungelében, hosszú készülés után, olyan helyekre vadászva ahol még én sem fordultam meg, de melyek nem okoznak csalódást.
Sütibár - Corvin sétány Budapest - Külső képSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Külső képSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
Kiváló 2015. március 26.egyedül járt itt
A Corvin sétányt teljesen belakták mostanra a különböző vendéglátó egységek, mind evésre-ivásra csábítanak. Mivel már csak valami édességre vágytam, a Sütibárba tértem be, ahol kényelmes, kellemes környezetben lehet fagyit, sütit, tortát enni, vagy éppen egy kávét meginni. A széles választékból egy epres mascarpone tortát választottam.
Sütibár - Corvin sétány Budapest - BelsőSütibár - Corvin sétány Budapest - BelsőSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Étel/italSütibár - Corvin sétány Budapest - Külső kép