Útban voltam talán

Szamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park BudapestSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest a térképen

Átlagos 2021. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. december 7.
A Savoya Parkban ebédeltem, azután kifelé menet gondoltam, megfejelem egy kávéval, és éppen itt egy cukrászda. Ez volt az. Közvetlenül a főbejárat mellett. Egy hölgy csomagolgatott, ragasztgatott valami karácsonyi csomagokat, és nem volt elragadtatva tőlem. Kissé nyersen rámszólt, hogy döntsem el, hogy akkor most akarok itt valamit vagy sem. Nem tudom, de talán nem látszom kéregető hajléktalannak. Amúgy teljesen üres volt a cukrászda, csak egy asztalan árválkodott valami maradék edény meg pohár. Beültem a sarokba büntetésből, kértem egy puncstortát meg egy presszókávét és bűnbánóan el is fogyasztottam. Nem volt drága. Az üzlet szép, ünnepi pompában tündököl.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Szamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - Külső képSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - BelsőSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - BelsőSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - BelsőSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - Étel/italSzamos Marcipán Cukrászda - Savoya Park Budapest - Belső
Ensana Thermal Aqua Hévíz
49.050 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással