TA.SH.BA Gourmet Bar Budapest

Dráva Hotel Harkány - Pihenő napok
Dráva Hotel Harkány
95.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

TA.SH.BA Gourmet Bar Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
2016. december 1.egyedül járt itt
A Tashba talán a legrokonszenvesebb a Ferihegyi Reptér egységei közül. Mindent végigjártam, megnéztem a teljes kínálatot. A Tashba-ban mindenféle nemzetközi étellel csábítják a betérőt van sushi, tapas, quiche, szendvicsek, saláták, de még gulyásleves is. Jómagam egy csokis mangó-mousse tortát kértem (1090 ft), ami finom volt, könnyed mousse, magas minőségű csoki.
TA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - BelsőTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étlap/itallapTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Étel/italTA.SH.BA Gourmet Bar Budapest - Belső