Remek sörlelőhely

Talicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző BudapestTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest a térképen

Kiváló 2024. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. július 11.
A Talicskás cseh-német sörözőbe eddig két ízben is betértem. Jó kis hely ez, olyan bajor söröket lehet venni, amit másutt nem kap meg az ember. Csapon is van két sör mindig. Első alkalommal egy még nem ismert bajor sörből kértem egy pohárral, másodszor egy Turn Und Taxis üveges sörre esett a választásom. 900 forint volt, ami jó ár/érték arány.
A beltér hangulatos, a csapos-tulajdonos kedélyes. Megtudtam tőle, hogy korábban Hűvösvölgyben működtek.
Jó ide bejönni. Megyünk még.
Talicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - EgyébTalicskás Bajor-Cseh Sörkereskedés & Söröző Budapest - Egyéb
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz