Kiváló tapasok

Uno Mas Tapas Bar BudapestUno Mas Tapas Bar Budapest a térképen

2023. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 14.
Közelmúltban megnyitott autentikus spanyol tapas bár Újlipótváros legkedveltebb, vendéglátóhelyekkel teletűzdelt utcájában. Bár most már kínálnak 3 fogásos heti ebédmenüt is, a 3 fogás 4900 Ft-ba kerül, ottjártamkor azonban még ez a lehetőség nem volt adott. A bérleményben korábban is több bisztró, vendéglő működött az elmúlt években, jófélék és kevésbé sikerültek is. A járda mellett kinti terasszal is rendelkeznek.
A berendezés hangulatos, nincs túltolva a spanyol hangulat, de mégis kellemes, jól néz ki, kompakt az összkép.
Az étlapon sokféle hideg és meleg tapas jelenik meg, halas, húsos verziók (4-6000 Ft/adag), zöldségesek, szóval nem könnyű a választás. Mivel kis adagokról, kisebb tányérokról van szó, így fejenként 3-4 tétellel érdemes kalkulálni. Érdemes nagyobb társasággal érkezni, így többfélét lehet megkóstolni.
Amit ettem, minden ízletes volt és a 4 fogással bőségesen jóllaktam. Gombatatár jófajta kovászos kenyérrel (1950 Ft), csicseriborsó spenóttal (2250 Ft), beluga lencsesaláta (2250 Ft), lazac ceviche (2850 Ft).
Az 5 dl-es karaffban szervírozott Nordaq tisztított víz 650 Ft.
Kötelező szervizdíj van.
Én a takarékossági szempontokat figyelembe véve az olcsóbb fogások közül válogattam, de így is jóval 10.000 Ft felett fizettem. Pedig alkoholos italt sem kértem. Szóval egyáltalán nem olcsó hely.
Inkább alkalmakra ajánlom.
A hasonló kaliberű, igényes éttermekhez képest a kiszolgálás kevésbé volt barátságos, szívélyes.
A mosdó dizájnos, különleges a színvilága.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Uno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - BelsőUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - MosdóUno Mas Tapas Bar Budapest - MosdóUno Mas Tapas Bar Budapest - MosdóUno Mas Tapas Bar Budapest - BelsőUno Mas Tapas Bar Budapest - Külső képUno Mas Tapas Bar Budapest - Étlap/itallapUno Mas Tapas Bar Budapest - Étlap/itallapUno Mas Tapas Bar Budapest - BelsőUno Mas Tapas Bar Budapest - Külső képUno Mas Tapas Bar Budapest - BelsőUno Mas Tapas Bar Budapest - BelsőUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/italUno Mas Tapas Bar Budapest - Étel/ital
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel
Hotel Aurum Hajdúszoboszló