Remek olasz hely

Vinozza BudapestVinozza Budapest a térképen

Kiváló 2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 18.
Ahhoz képest, hogy mennyire vagány és igényes hely a Vinozza, nem sok szó esik róla a sajtóban.
Deli, pizzázó és borozó.
Minőségi alapanyagokat használnak, a beltér és a kert nagyon kellemes és hangulatos, a kiszolgálás kifogástalan, az árak reálisak. Első alkalommal februárban jártam itt, mivel autóval voltam, csak egy almalevet ihattam vagy valami effélét, ettem helyben egy pisztáciás tiramisut, ha jól veszem ki a fotón, meg egy pizzát, ezek olyan 4,5 pontos produkciók voltak. A borválaszték remek. Másodszor e hónapban tértem be hozzájuk egy pohár borra.
Még megyek.
Nálam ez 5 pont.
Hangulat:Kiváló
Vinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - EgyébVinozza Budapest - Egyéb
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg