Puskás Aréna Budapest

Puskás Aréna Budapest
Puskás Aréna BudapestPuskás Aréna Budapest
Puskás Aréna BudapestPuskás Aréna Budapest

Puskás Aréna Budapest bemutatkozása

A Puskás Aréna építésére 2017-2019 között került sor Skardelli György tervei alapján. Az Aréna - mely nem csak sport, hanem emellett zenei rendezvények színtere is - befogadó képessége 67 155 fő. 2019. november 15-én tartották a nyitómérkőzést, ekkor Magyarország játszott Urugay ellen.

Park Hotel Minaret Eger - Kihagyhatatlan Óévbúcsúztató mulatság a Hotel Minaret-ben fürdőbelépővel!
Park Hotel Minaret Eger
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
40.698 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Puskás Aréna Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 237 városban járt márFelfedező - 264 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2212 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. június 24.a párjával járt itt
"Most vagy soha" Hungária koncerten voltunk az arénában. Kihagyhatatlan volt a mi korosztályunknak, ezért lett tele. Frenetikus volt az egész! A számok úgy szóltak, mint régen, hatalmas tánckar, fényjátékok megemlékezés Fekete Gyuláról és Flipper Öcsiről, némi eső, de Fenyőék állták a vizet. Nem tartottak szünetet, folytatták.
Puskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - EgyébPuskás Aréna Budapest - Egyéb