Érdekes hely

Nemzeti Portrétár kiállítóhely BudapestNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest a térképen

Érdekes 2024. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 24.
De ilyenre te is bemész, nem? Nagy betűkkel ki van írva, hogy "Hazatért magyarok"... Hű, a manóba, honnan tértek haza? Ez az a balfékség, hogy a magyarok mindig is itt laktak, már a dinoszauruszok előtt is Európában, csak kicsit elmentek jurtástól szenvedni egy kört a Gobi-sivatagba, vagy az, hogy sírva menekülnek haza a mai kint dolgozók, mert a fejükre omlik a pusztuló nyugati civilizáció? Na, hogy ezt eldönthesd, hát bemész szépen. Nem vernek meg, egy fiatalember fogadott, talán kicsit meg is lepődött, hogy némá, hát itt egy magyar, ez is jött haza, szóval, kérdezte, hogy mijáratban? Én meg kérdeztem, hogy mi is ez és "szabad-e (Dévénynél) betörnöm új időknek új dalaival"? Szabad hát, csak nyugodtan... Szóval, a mögöttes igazság több ennél... van egy nagy adattár, arcképtár, abból néhány itt látható, sok meg a neten, az ajtón látható webcímen, és elsősorban kutatóknak, családfa-keresőknek, történészeknek, művészettörténészeknek van, de amatőröknek is, be lehet jönni, meg lehet nézni, a falakon lévő képekhez van némi szöveg is mellékelve, és bátran turkálhatsz az őseid vagy más őseinek az irányába. Érdekes dolog ez, kukkants be te is!
Nemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - BelsőNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - Külső képNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - EgyébNemzeti Portrétár kiállítóhely Budapest - Egyéb
Szent István Hotel Eger - Akciós őszi kiruccanás
67.492 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval