Szent István Bazilika Kincstára Budapest

városi Múzeum közül
Múzeum
Szent István Bazilika Kincstára Budapest
Szent István Bazilika Kincstára BudapestSzent István Bazilika Kincstára Budapest

Venus Hotel Zalakaros - Karácsonyi ajánlat
Venus Hotel Zalakaros
155.400 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
48.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szent István Bazilika Kincstára Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 798 városban járt márFelfedező - 2538 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50089 feltöltött kép
Érdekes 2021. december 10.barátokkal járt itt
Csak később vettem észre, hogy a bazilika kincstára külön helyként van feltüntetve, és persze jogos is, mert a nagytemplomtól teljesen függetlenül látogatható. A főbejárat kétoldalán van két lift, mielőtt belépnénk a belső térbe, ha szembenállunk a Bazilikával, akkor a baloldali visz a kupola melletti kilátóba, a jobboldali meg a kincstárba.
Szent István Bazilika Kincstára Budapest - BelsőSzent István Bazilika Kincstára Budapest - BelsőSzent István Bazilika Kincstára Budapest - BelsőSzent István Bazilika Kincstára Budapest - BelsőSzent István Bazilika Kincstára Budapest - BelsőSzent István Bazilika Kincstára Budapest - Belső