Anya gyermekkel Budapest

Anya gyermekkel Budapest
Anya gyermekkel BudapestAnya gyermekkel Budapest
Anya gyermekkel BudapestAnya gyermekkel Budapest

Anya gyermekkel Budapest bemutatkozása

Az I. kerületben lévő Anya gyermekkel című szobor Kerényi Jenő alkotása. 1980. június 12-én állították fel jelenlegi helyén a művet, mely az eredeti (moszkvai magyar nagykövetségre 1971-ben odaszállított szobor) másolata.

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
43.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Kamilla Balmazújváros - Senior nyugdíjas csomag hétközben, fürdőbelépővel
Hotel Kamilla Balmazújváros
137.400 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
106.720 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Anya gyermekkel Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2023. május 10.egyedül járt itt
Megdöbbentően nagy számú "anya gyermekkel" szobor van az országban, ahogy elnéztem, a többség szépen míves, inkább zsánerszobor, ez a Kerényi Jenő féle meg határozottan modern. Ha megértjük, hogy az eredetijét 1980-ban állították fel, akkor nyilván. Azt írják, ennek a szobornak az azt megelőző eredetije 1971-ben Moszkvába került a magyar nagykövetségre.
Anya gyermekkel Budapest - Külső képAnya gyermekkel Budapest - EgyébAnya gyermekkel Budapest - EgyébAnya gyermekkel Budapest - EgyébAnya gyermekkel Budapest - EgyébAnya gyermekkel Budapest - Egyéb