Batthyány Lajos Budapest

Batthyány Lajos Budapest
Batthyány Lajos BudapestBatthyány Lajos Budapest
Batthyány Lajos BudapestBatthyány Lajos Budapest

Batthyány Lajos Budapest bemutatkozása

Magyarország első miniszterelnökét ábrázoló szobor 2007-ben, Batthyány születésének 200. évfordulójára készült. A szobor avatására 2008. április 15-én került sor. A szobrot Stremeny Géza, Török Péter, Fáskerti István és Iványi Csaba készítették.

Hotel Residence Siófok - Kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok - Napi ár félpanzióval
Hotel Yacht Siófok
29.975 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Batthyány Lajos Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2023. április 13.egyedül járt itt
Az aradi 13-akhoz szokták hozzácsapni Batthyány Lajost, Magyarország első miniszterelnökét. Ez talán egy új korszakot jelenthetett (volna) az államigazgatásban, véget is érhetett volna a parazita királyok, hercegek, grófok bandájának országlása, de azért ismertjük be, hogy Batthyány is gróf volt.
Batthyány Lajos Budapest - Külső képBatthyány Lajos Budapest - EgyébBatthyány Lajos Budapest - EgyébBatthyány Lajos Budapest - EgyébBatthyány Lajos Budapest - Külső kép