városi Szobor közül
Szobor
Eugenio Espejo BudapestEugenio Espejo Budapest

Eugenio Espejo Budapest bemutatkozása

Szilágyi Bernadett alkotását 2001-ben állították a Városmajorban. Eredetileg 1974-ben Negrete Mireros equadori szobrász készítette a szobrot Eugenio Espejo-ról, mely Quito város ajándéka volt. Sajnos 1997-ben nyoma veszett a műnek, így Szilágyi művésznő készítette el a jelenleg is látható szobrot.

Hotel Aphrodite Zalakaros - All inclusive ajánlat
Hotel Aphrodite Zalakaros
209.400 Ft / 2 fő / 3 éjtől all inclusive ellátással
Szent István Hotel Eger - Akciós őszi kiruccanás
67.492 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok - teljes előrefizetéssel
Hotel Aurum Hajdúszoboszló

Eugenio Espejo Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2022. december 29.egyedül járt itt
Ha ez a kedvenc weblapom mindig leír előttem mindent, akkor már nekem nem sok leírnivalóm marad. Szerintem már az ötvenedik szoborról kezdem úgy, hogy de kalandos élete volt, mert szinte mindig. A fene gondolná a szobrokról. Odamész, megnézed, aztán tök nyugodt, mintha odacövekelt volna, közben meg. . .
Eugenio Espejo Budapest - Külső képEugenio Espejo Budapest - EgyébEugenio Espejo Budapest - EgyébEugenio Espejo Budapest - Egyéb