Fekvő nő Budapest

Szobor
Fekvő nő Budapest
Fekvő nő BudapestFekvő nő Budapest

Fekvő nő Budapest bemutatkozása

Nagy István János alkotása, mely a jelenlegi, Mikó utcai helyén 1984-től van, előtte 1980-ig a Csörsz utcában volt.

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Hotel Residence Siófok - Kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Residence Siófok
90.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Fekvő nő Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2022. szeptember 17.egyedül járt itt
Ha a Vérmezőre a Színháztörténeti múzeum felől érkezünk, az első alkotás lehet, ami a parkban útba akad, ez a fekvő nő szobra. A régi szocialista lakótelepeken, SZOT-üdülőkben fellelhető stílus, drabális combokkal rendelkező eltúlzott testarányokat felmutató mű modellje talán igazi nő volt. a végeredmény meg ez.
Fekvő nő Budapest - Külső képFekvő nő Budapest - Külső képFekvő nő Budapest - Külső kép