Károlyi Sándor gróf szobra Budapest

Hotel Wellamarin Zamárdi - Karácsony
Hotel Wellamarin Zamárdi
84.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Károlyi Sándor gróf szobra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 11.egyedül járt itt
A budapesti Vajdahunyad várán, azon belül is a Mezőgazdasági Múzeumhoz tartozó oldal udvarán ül Károlyi Sándor gróf. Azért kapott itt helyet, mert a levert szabadságharc után Pározsba emigrált, majd pár év múlva hazajött ls mégiscsak inkább a haza fejlesztésére áldozta további életét, elsősorban a mezőgazdaság volt a fő területe annak a törekvésnek, ami a nevéhez fűződik.
Károlyi Sándor gróf szobra Budapest - Külső képKárolyi Sándor gróf szobra Budapest - EgyébKárolyi Sándor gróf szobra Budapest - Külső kép