Időnként robban valahol a rajongás

Kolodko: Yoda miniszobor BudapestKolodko: Yoda miniszobor Budapest a térképen

Kihagyhatatlan 2024. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. augusztus 26.
Nos, Kolodko Mihály hol sűrűbben, hol ritkábban, de azért meglep bennünket valami váratlansággal, aztán megjelenik a kép, hogy van ám, és lehet napokig izgulni, hogy hová is került? Vannak "jólértesültek", akik olykor csak hiszik magukról, hogy azok, de azért egy-két nap után csak kiderül, hogy hová lehet érte szaladni, országon belül vagy kívül, Budapesten vagy máshol, így aztán meglett nekem is pár nap alatt, először tévhír alapján a Fővám téren kerestem, aztán kiderült, hogy a Gellért téren van, könnyű megtalálni a metróban, hát én is felkerestem az öreg Jedi Mestert, akinek jó, hogy emléket állított az ukrán művész.
Kolodko: Yoda miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Yoda miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Yoda miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Yoda miniszobor Budapest - Külső képKolodko: Yoda miniszobor Budapest - EgyébKolodko: Yoda miniszobor Budapest - Külső kép
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással