városi Szobor közül

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Ensana Thermal Sárvár
35.100 Ft / 2 fő / éjtől bőv. félpanzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
103.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Mackó szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2022. június 30.egyedül járt itt
Írtunk itt már mackóról, élőkről meg szobrokról is, de ez a ikonikus fehér mackó ott ül a Feneketlen tó partján, időtlen idők óta. Pontosabban, mióta Molnár László megalkotta és 1961-ben idekerült közszemlére. Feleségem, aki később született, itt cseperedett a környéken, sokat játszott itt, le is van fényképezve ezzel a mackóval.
Mackó szobor Budapest - EgyébMackó szobor Budapest - EgyébMackó szobor Budapest - EgyébMackó szobor Budapest - Egyéb