Radnóti Miklós szobor Budapest

Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel
Gotthard Hotel Szentgotthárd
44.896 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
103.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Residence Siófok - Kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Residence Siófok
90.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Radnóti Miklós szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
Érdekes 2023. október 8.egyedül járt itt
Két ismert Radnóti Miklós szobor jut eszembe, ha a költő szóba kerül, az egyik a XIII. kerületben a Herman Ottó Általános Iskola előtt a Radnóti Miklós utcában, melyet elég gyakran látok; ez a másik pedig szintén a belpesti térségben, de a VI. kerületben a Radnóti Miklós Színház előtt áll.
Radnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. július 20.egyedül járt itt
Radnóti Miklósnak ez a szobra, azaz majdnem ugyanez, úgy tudom, áll Mohácson is, meg Salgótarjánban is. Varga Imre szobrászművész hozzájárult, hogy szobra itt is felállítassék, a költő születésének 100. évfordulóján, a Radnóti színház bejáratánál.
Radnóti Miklós szobor Budapest - Külső képRadnóti Miklós szobor Budapest - Külső képRadnóti Miklós szobor Budapest - EgyébRadnóti Miklós szobor Budapest - Külső képRadnóti Miklós szobor Budapest - Külső kép