Roskovics Ignác szobra Budapest

Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj
27.115 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
103.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Aranyhomok Hotel Kecskemét - Szilveszter
Aranyhomok Hotel Kecskemét
253.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Roskovics Ignác szobra Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
Érdekes 2022. március 25.egyedül járt itt
A magam részéről nem vagyok egy nagy képzőművészet rajongó, legalábbis nem a 19-20. század vonatkozásában, így bevallom, számomra Roskovics Ignác neve nem sokat mondott. Viszont az életnagyságú, bronzból készült zsánerszobra a 2-es villamos vonalán, az Eötvös téri megállónál, a Dunakorzó elején található.
Roskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 9.egyedül járt itt
Roskovics Ignác egyházi és zsánerfestő nem tartozik a legismertebb nevek közé a magyar a művészvilágban. Tíz emberből nyolc, ha egyáltalán ismer név szerint magyar festőket, nem fogja őt említeni az első öt között. Pedig a Szent István termet az ő képei díszítették. Egyébként nagyon szép népi életképei is vannak. .
Roskovics Ignác szobra Budapest - EgyébRoskovics Ignác szobra Budapest - Külső képRoskovics Ignác szobra Budapest - Külső képRoskovics Ignác szobra Budapest - Külső képRoskovics Ignác szobra Budapest - Külső képRoskovics Ignác szobra Budapest - Külső képRoskovics Ignác szobra Budapest - Külső kép