Triptichon szobor Budapest

26.050 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park
77.220 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással

Triptichon szobor Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
Érdekes 2022. május 24.egyedül járt itt
2019. szeptemberben állították ki ezt a különlegesen furcsa térplasztikai alkotást bővül a Corvin Sétány. Mikus Áron Triptichon, valamint Dual című tükröződő szobrai a Corvin Technology Park irodaház udvarán láthatóak, a Corvin sétány végén.
Triptichon szobor Budapest - EgyébTriptichon szobor Budapest - EgyébTriptichon szobor Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2022. április 20.egyedül járt itt
Olvastam róla pozitív meg negatív véleményeket is, a nyolcadik kerület irodanegyedesítésének keretén belül kerülhetett ide, sok éve figyelem ezt a folyamatot, ahogy tűnnek el a régi, regényekből, dokumentumfilmekből, életünkből ismert utcák és házak, és jön helyettük ez a "modern" világvárosi fíling.
Triptichon szobor Budapest - Külső képTriptichon szobor Budapest - Külső képTriptichon szobor Budapest - EgyébTriptichon szobor Budapest - Külső képTriptichon szobor Budapest - Külső kép