Albertfalvi Szent Mihály templom Budapest

városi Templom közül
Templom
Albertfalvi Szent Mihály templom Budapest
Albertfalvi Szent Mihály templom BudapestAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest

Aranyhomok Hotel Kecskemét - Szilveszter
Aranyhomok Hotel Kecskemét
253.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa - Napi árak fürdőbelépővel
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
62.010 Ft / 2 fő / éjtől all inclusive ellátással
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
102.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Albertfalvi Szent Mihály templom Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2024. szeptember 16.egyedül járt itt
Még az elmúlt napokban történt, hogy alaposan belakmároztam a budai Vakvarjúban, aztán abban a parkban sétáltam tovább, hogy megkeressem ezt a templomot. Szép szelídség ez, az árnyas fák alatt megtalálni a lelki menedéket, ráadásul ez egy nyitott templom, bátran térhetsz az Úr elé, bárki legyen is az.
Albertfalvi Szent Mihály templom Budapest - EgyébAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - EgyébAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - BelsőAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - EgyébAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - BelsőAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - EgyébAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - EgyébAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - EgyébAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - BelsőAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - Külső képAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - Külső képAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - Külső képAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - Külső képAlbertfalvi Szent Mihály templom Budapest - Külső kép