Kánikulában a lelkiséghez

Újlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom BudapestÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest a térképen

Érdekes 2024. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. július 13.
Ott volt dolgom a Kolosy térnél, időm is volt, meg hát nagyon meleg is volt, ilyenkor az ember szívesen vígaszt talál a szent falak között, legalább van kinek panaszkodni. Amúgy is nagy kedvenceim a templomok, biztos voltam vagy százban, meg hát.. mi tagadás, római katolikus is vagyok. Szóval, ha nyitott templomot találok, csak bemegyek. Ez meg éppen kapóra jött. Délután 18 óra tájban valami imacsoport tevékenykedett egy területen. ez abból állt, hogy egy fiatalabb hölgy előimádkozott hátulról, a körzetben ülő öreg nénik meg kórusban ismételgették a refrént, Máriáról volt szó, meg, hogy könyörögjön, hol ezért hol azért, egyáltalán bármiért, ha már ez a főtevékenysége. De a templom is érdekes, inkább az antik stílust jeleníti meg, végül is ez egy műemlék. Talán fél órát voltam ezen a látogatáson. De jól esett, tényleg. Így néz ki, ahogy látjátok, mutatom.
Újlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - BelsőÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - BelsőÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - BelsőÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - BelsőÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - BelsőÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - EgyébÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - EgyébÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - EgyébÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - EgyébÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - EgyébÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - EgyébÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - Külső képÚjlak Sarlós Boldogasszony Plébániatemplom Budapest - Egyéb
Hotel Forrás Zalakaros - Kedvezményes ajánlat Nyugdíjasoknak
Hotel Forrás Zalakaros