Kaja-Kóma Cibakháza

Hotel Kumánia Kisújszállás - Disznótoros hétvégék
Hotel Kumánia Kisújszállás
147.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kaja-Kóma Cibakháza vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
2024. augusztus 31.egyedül járt itt
Így az útról nézve olyan kis semmilyen, szóval megtorpan az ember, hogy beljebb akar-e menni. . . a parkoló nem valami vonzó, messziről az látszik, hogy van valami ponyvatető, de aztán mégis. . . szóval érdemes közelebb menni. Közelről nem néz ki rosszul. Ha streetfood, hát streetfood, akkor ma azt eszünk.
Kaja-Kóma Cibakháza - EgyébKaja-Kóma Cibakháza - MosdóKaja-Kóma Cibakháza - MosdóKaja-Kóma Cibakháza - BelsőKaja-Kóma Cibakháza - BelsőKaja-Kóma Cibakháza - Külső képKaja-Kóma Cibakháza - BelsőKaja-Kóma Cibakháza - Étel/italKaja-Kóma Cibakháza - Egyéb