Kiváló 2014. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. június 2.
Ajánlom a helyet másoknak is!
A barátnőimmel időről időre beülünk egy-egy étterembe vacsorázni. A Csokonai étterem újra és újra terítékre kerül. Jól megközelíthető, tiszta hely, a Csokonai leves és a túrós palacsinta vaníliás tejföllel a kedvencem az étlapól. Az egyetlen gondunk -de ez több étteremre is igaz-, hogy elég kellemetlenül érezzük magunkat, amikor a hasonló korú pincért kérjünk, hogy tegeződhessünk, mert úgy kényelmesebb lenne, elfogadja, majd továbbra is ugyanolyan körülményesen tovább magáz, "keziccsókolomoz". De ez csak egy apró probléma, legfeljebb a hangulatból von le egy kicsit, hisz egyébként udvariasak, készségesek.
Nagyon szuper hely, finom ételek, kedves, gyors felszolgálás, szimpatikus hely, bő választék az étel kínálatból, ár érték arányban is szuper, a belváros közepén
Párommal jöttünk be ebédelni, és nem csalódtunk az étteremben. A kiszolgálás magas színvonalú volt, a hely nagyon szép és az ételek kifogástalanul finomak voltak.