Kék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád

Hotel Medián Hajdúnánás - Wellness ajánlat félpanziós ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás
69.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 800 városban járt márFelfedező - 2541 helyen első értékelőNépszerű író - 319 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50097 feltöltött kép
2024. október 11.barátokkal járt itt
Hát ez csak úgy beakadt, semmiféle terv nem volt, csak mentünk az úton, és mivel nyolcan voltunk, elég sok ember szokott út közben nyafogni, hogy meg kéne már állni kávézni valahol, meg egyébként is. . . ez a komplexum egy kanyarban van, egy domb tövében Dombrádon, és van hely előtte elég, hogy néhány autó parkolni tudjon.
Kék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - MosdóKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - MosdóKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étlap/itallapKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étlap/itallapKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étlap/itallapKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étel/italKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - EgyébKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Külső kép