Megállóhely útközben

Kék Lagúna Étterem & Pizzéria DombrádKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád a térképen

2024. októberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. október 11.
Hát ez csak úgy beakadt, semmiféle terv nem volt, csak mentünk az úton, és mivel nyolcan voltunk, elég sok ember szokott út közben nyafogni, hogy meg kéne már állni kávézni valahol, meg egyébként is... ez a komplexum egy kanyarban van, egy domb tövében Dombrádon, és van hely előtte elég, hogy néhány autó parkolni tudjon. Mást nem nagyon tudtam róla. Ittjartamon nem volt fent, de most már tudod, hogy van. Panzió, étterem és presszó egyben. A kiszolgálás, a leány, aki törődött velünk tök aranyos volt, szerethető, jött ment és kiszolgált. A nagyteremben meg valami keresztelő volt, sok vendéggel. De szívesen láttak volna minket is ebédre, de mi Rakamazra mentünk éppen. Szóval, csak ittam, kávéztam, enni nem ettem, de megelőlegezem ismeretlenül, hogy kedves hely, talán jól is főznek és ezért négyes.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Kék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - EgyébKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étel/italKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étlap/itallapKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étlap/itallapKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Étlap/itallapKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - MosdóKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - MosdóKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - BelsőKék Lagúna Étterem & Pizzéria Dombrád - Külső kép
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza - Kedvezményes ajánlat
Park Hotel Sóstó Nyíregyháza