Tökéletes

Rám Étterem DömösRám Étterem Dömös a térképen

Kiváló 2024. júliusban, családjával járt ittÉrtékelt: 2024. július 19.
Dömösi nyaralásunk alkalmával tértünk be egy ebédre a családdal.10 en voltunk mégis gyorsan kiszolgáltak minket.
Sajnos csak fizető parkolóban lehetett megállni ezért nálam minusz egyről indult a pontozás.
A felszolgálló hölgyek kedvessége és a fenséges és kiadós ételek viszont nagyon ellágyitottak ezért a csillagos ötös is megérdemelt.
Köszönjúk az élményt.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Rám Étterem Dömös - Egyéb

Rám Étterem további értékelései

2022.06.11a párjával
Szép, egész napos kerékpártúra után tértünk be ide. Barátságos, kedves fogadtatás, kitűnő konyha. És persze a teraszon a kulissza sem megvetendő! Minden erre kirándulónak szívből ajánljuk.
2022.01.14családjával
Inkorrekt vezetés, rugalmatlan személyzet. Hugom esküvőjét lemondták fél évvel előtte, többszöri megbeszélés után!!! Még arra is lusták voltak, hogy felemeljék a telefont.... Emailben közölték... Minősíthetetlen ez a hozzáállás!!! Emberileg 0 pontot kaptak nálam.
2021.10.18a párjával
Szeptember elején voltam párommal egy hétvéhén ezen a környéken és a Ram szakadék megmászása után úgy gondoltuk megnézzük azt az inpozáns éttermet ahol a kocsival leparkoltunk.Már kívülről is modern,újszerű étteremnek látszott,hatalmas terasz résszel.Amikor benyitottunk az étterembe kedves...
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád