városi Szobor közül

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
60.520 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szépasszony szobor Eger vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Érdekes 2024. július 26.a párjával járt itt
Azt hiszem, már kamaszkorunkban is frivol képzettérsításokra adott alkalmat bizonyos osztálykirándulásokon, hogy ugyan már, milyen völgye is lehet egy szépasszonynak? Aztán persze mindenki megszokta, hogy Eger mentén ezt a völgyet úgy hívják és kész. Most meg, hogy így testet is öltött. . .
Szépasszony szobor Eger - Külső képSzépasszony szobor Eger - Külső képSzépasszony szobor Eger - EgyébSzépasszony szobor Eger - Külső kép