Böngéssz a legfrissebb balatonvilágosi értékelések között!

Szörnyű 2024. szeptember 6. 7:41 járt itt
Egyetlen ebédre tértem be a Panzióba. Egy levest és egy főfogást rendeltem, két üditővel. A számla 14. 359 Ft volt. Számlát (elszámolást) külön kellett kérni. 2 tételnél volt eltérés, összesen 1590 Ft - nem a javamra.
Az étel izletes, jól elkészített volt, a lazac picike. A hely kellemes, terasz, kilátással a Balatonra.
Gyenge 2024. szeptember 5. 12:51a párjával járt itt
Maga a környezet jó! ! Az udvar, a part tökéletes a szabad hozzáférésel a tóhoz! ! DE, maga a hotel nagyon idejétmúlt, elhanyagolt! ! A szobák tisztaságával nem volt nagy gond, az elvárásnak megfelelt! ! A fördőszoba zavaróan kicsi, kényelmetlen! ! Az étterem szép, az ételek menyisége is megfelelő, választék elfogadható.
2024. szeptember 5. 8:55a párjával járt itt
Többször jártunk itt! Nagyon szeretjük a szálloda közvetlen Balaton parti elhelyezkedését. Szép jól felszerelt parkja van, kitünő a kilátás a szobákból. Kicsit kevés az egyetlen lift a vendégek számára!
Az étkezés ár-érték arányban jó!
Gyönyörű leanderek lennének, csak senki nem locsolja őket, csontszáraz volt a földjük.
Nagyon jól éreztük magunkat!
Átlagos 2024. augusztus 15. 7:53a párjával járt itt
Kellemes "csendes" környezet, szép a kilátás a szobákból. A személyzet rendkívül udvarias, kedves, segítőkész. Az éttermi pincérek előtt le a kalappal, külön dicséret illeti mindet! A szálloda kiválasztásánál nem láttuk, hogy állatbarát szálloda. Ezért kicsit rosszul érintett a felismerés, amikor megérkeztünk.
Szörnyű 2024. augusztus 10. 12:21gyerekekkel járt itt
A hotelről készült képek, amely alapján foglaltunk, meg sem közelti a valóságot! Szörnyű kosz, pókháló, madárürülék a terszon. Ez a hotel nem 3*-os, de még a 2*-ot is alig üti meg. A hotelben 4 éjszakát 5 napot töltöttünk ami alatt EGYSZER SEM takarították a szobánkat! A szemetet sem ürítették, nekem kellett lemenni a recepcióra WC papírt és szemeteszsákot kérnem.
Kiváló 2024. augusztus 7. 13:15családjával járt itt
A családdal vacsoráztunk itt.
Gyors kiszolgálás,kedves személyzet fogadott minket.
Az ételek nagyon finomak. Többféle főételt is rendeltünk. Különleges ízvilág.Megfelelő adag.
Végre egy hely,ahol jólkészítik a steakot.
Kicsit drága,de a minőségnek ára van.
Mindenkinek ajánlani tudom.
Szörnyű 2024. augusztus 3. 19:48egyedül járt itt
Nem tájékoztattak semmiről a recepción, az étkezés csapni való kb. olyan valaki főzött aki nem tud ízetlen rágós húsok , minden egyes reggel ugyanaz a rántotta ehetetlen volt láttam a tányérokon mindenki visszaküldte ! eldugott rossz úton lehet megközelíteni mindentől távol egy járdanélküli utcában.
Átlagos 2024. július 28. 19:39a párjával járt itt
Évek óta járok ide. Folyamatosan romlik a színvonal. Az étkezés számla szerinti árához képest (6000 ft/fő vacsora, 4000 ft/fő reggeli , szűrt csapvíz 0,75 liter 990 ft) szegényes a választék reggel-este, A gyermek barát szállodában sima csapvizet a vacsoránál nem lehet kapni. 5 éjszakás tartózkodás alatt takarító személyzet csak 2 alkalommal jött a szobába.
2024. július 24. 7:33a párjával járt itt
Nagyon jó környezetben, szép parton van a szálloda. A személyzet udvarias, kedves. A szoba (421) pici. A fürdőszoba nem praktikus, elöregedett, a WC-használat körülményes. A zuhanyfej kritikán aluli. Az erkélyt sem mostanában takarították. A légkondicionáló azonban jól működik! Félpanziós ellátást kaptunk.