Böngéssz a legfrissebb vonyarcvashegyi értékelések között!

Kiváló 2024. augusztus 25. 21:10a párjával járt itt
Különösen az apró figyelmességek tetszettek, minden úgy van megoldva, hogy nem kell a személyzet segítségét kérni (pl. : Lobby bár önkiszolgáló, kerékpár kompresszor). A kiírásnak megfelelően valóban bőséges reggeli, széles idősávban, folyamatos utántöltéssel. Üdvözlőital. :-) A személyzet kedves és segítőkész. Szobában korszerű légkondicionálás.
Kiváló 2024. augusztus 21. 13:55gyerekekkel járt itt
Még tavaly fedeztük fel ezt a számunka tökéletes helyet. Imádjuk: a tágas szobát, a finom, változatos reggeliket (egészséges péksütemények nagy választékban), a kedves, de diszkrét kiszolgálást (a személyzet elérhető, de sohasem zavarnak), a parkoló az udvarban, a strand közelségét és a szép környezetet (erdő, mező mellett, 5 percnyire a parttól). Sétára (is) tökéletes a környék.
2024. augusztus 20. 15:44a párjával járt itt
A szállás elhelyezkedése kiváló, a kishajó kikötő pár perc gyaloglásnyira található, a strand is könnyen megközelíthető gyalog vagy biciklivel, a gyenesdiási strand autóval 8 percnyire van. A közelben több étterem is van, de a környéken sétálgatni is nagyon hangulatos. A reggeli bőséges és finom, a személyzet kedves, naponta van takarítás a szobákban.
Kiváló 2024. augusztus 10. 12:12a párjával járt itt
A környezet csodaszép és hangulatos, a szolgáltatás kiváló,udvarias kiszolgálás, isteni reggeli, a medencék tisztasága példaértékű, A szobák tiszták, igényesek, sok tévécsatorna működik, a klíma jól működő. A fürdőszoba minden igényt kielégítő. A szekrények tágasak, minden elfér bennük.
2024. augusztus 7. 11:11barátokkal járt itt
Nagyon tiszta volt a szoba és a közösségi terek is, a reggeli bőséges volt és jó volt a választék. A napközbeni étkezési lehetőséget kellene még megoldani akár előre elkészített szendvicsek formájában is. A medence és környéke is ritkán tapasztalhatóan tiszta volt. Parkolóhely mindenkinek jutott. A környéken sok látnivaló van, jó kirándulási lehetőségekkel.
2024. augusztus 5. 9:39gyerekekkel járt itt
Ritkan megyunk ilyen tipusu szallasra itthon, kicsit dragallo(tta)m, de tenyleg minden elég kulturalt volt, teljesen megfelel ***-nak. az elhelyezkedes is elég jo . . . (nem tudom van-e kulonbseg a foepulet es a kerti kozott(? )
egyeduli preblema h a szobankban nem lehetett olimpiat nezni (sem mas alap csatornakat). . . es 3 napig nem sikerult ezt orvosolni.
2024. július 27. 8:03a párjával járt itt
Nagyon tetszett a környezet, illetve a kilátás az éttermek teraszáról. Félpanziós ellátás keretében az ételek, italok kínálatával és ízeivel is nagyon elégedettek voltunk! Tetszett a wellness részleg a kilátással, a medencék hőmérsékletével és az úszó medencéjével együtt.
Kiváló 2024. július 20. 8:09a párjával járt itt
Gyönyörű Hotel,csodálatos kilátással. A welnes részleg is nagyon jó. Fél panzióban voltunk. Változatos,bőséges és nagyon finom volt mind a reggeli, mind a vacsora.
Ár érték arányában nagyszerű. A kutyusunkat még az étteremben is levihettük ami nekünk nagyon fontos volt.
Biztos,hogy visszatérünk még ide!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2024. július 14. 16:56a párjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a Zenit Hotelben a barátnőmmel. Először is a szállás szerintünk kifogástalan helyen fekszik, ahonnan pazar kilátás várja az odalátogatót. A személyzet kedves, barátságos, jól felkészült és segítőkész volt. A szobák tisztasága, kényelme, felszereltsége kiváló.