Mahayana Buddhista Egyház Garáb

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
60.520 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Mahayana Buddhista Egyház Garáb vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 238 városban járt márFelfedező - 265 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2226 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. augusztus 12.barátokkal járt itt
Nagyon szépen rendben tartott és kialakított kertet jártunk be. Ide előre be kell jelentkezni. Idegenvezetés is van a kiírt időpontokban, de most mi e nélkül jártunk-keltünk e csodás és megnyugtató helyen. Kísérőink a pávák voltak. Pár percre a szentélybe is bemehettünk, itt némi infót is kaptunk és némely hangszert is megszólaltatott a hölgy. Remek hely, csodás kilátással a Cserhát lankáira.
Mahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - EgyébMahayana Buddhista Egyház Garáb - Egyéb