Kávé Placc Sástó Gyöngyös

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
64.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Kávé Placc Sástó Gyöngyös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3473 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98849 feltöltött kép
Átlagos 2024. augusztus 25.barátokkal járt itt
Évek óta járunk nyaranta a Mátrába Sástóra baráti körben, a kempingben szoktunk megszállni. A környék látnivalóit és vendéglátó helyeit is felfedeztük már, idén új szereplőként jelent meg a Sástó melletti sétány elején a Kávé Placc mobil kitelepülése. Lavazza kávét, fagylaltot és paninit (1600 Ft) árusítanak.
Kávé Placc Sástó Gyöngyös - EgyébKávé Placc Sástó Gyöngyös - BelsőKávé Placc Sástó Gyöngyös - BelsőKávé Placc Sástó Gyöngyös - Étel/italKávé Placc Sástó Gyöngyös - Étel/italKávé Placc Sástó Gyöngyös - Külső kép
Kávé Placc Sástó válasza
Kedves ZigZag!
Köszönjük, hogy ellátogatott hozzánk és engedje meg, hogy néhány szóval reagáljak az értékelésre.
"Árazási trükk" -re reagálva, nem trükközünk semmivel. Az ártáblák elkészítéséért én felelek, én követtem el a hibát, melyért szíves elnézését kérem, egyben köszönöm, hogy jelezte kollégáimnak, akik valóban eltávolították a hibás ártáblát.
2024. augusztus 29., Kávé Placc Sástó, Kávé Placc
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 39 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2024. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
A legrosszabbkor érkeztünk,mert műszaki gondokkal küzdöttek,bankkártyával sem lehetett fizetni. A kiszolgálás kaotikus volt és nem valami túl barátságos,fejetlenség uralkodott. Lehet várni kellett volna a nyitással a gondok megoldásáig és akkor nem távoztak volna a vendégek felemás szájízzel.
Kávé Placc Sástó válasza
Kedves T. Éva2!
Köszönjük az észrevételét. Sajnos fesztivál és viharok után voltunk, aminek következtében az online pénztárgépnek nem volt elég térereje.
A 4 napos ünnep miatt nyugtatömböt nem tudtunk szerezni, ami volt, az végesnek bizonyult. Kézi számlák az adóhatóságnak nem feleltek meg.
2024. augusztus 29., Kávé Placc Sástó, Kávé Placc