Lenyűgöző látvány

Gyöngyösi víztorony GyöngyösGyöngyösi víztorony Gyöngyös a térképen

Kihagyhatatlan 2024. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 20.
Nem kerestem, ő hívta fel magára a figyelmet, ahogy mentem be a város felé. egyre nagyobb és nagyobb lett, aztán egyszer csak ott álltam alatta, és csak bámultam. Nagyon külváros ez, egy bezárt, magára maradt torony, ami azért a város hőse is másfelől, a nagy, pusztító 1917-es tűzvészt követően belátták a helyiek, hogy kell egy ilyen, és ráadásul egy abszolút különlegest építtettek, ami köröket vert a kor akkori más víztornyaira, ez nem csak szebb, nagyobb volt, de ráadásul - másokkal ellentétben - nem melegedett fel benne a víz kánikulában sem. Ma egy kicsit szolgálaton kívül van, nem lehet bemenni, nem is tudom, mit láttam volna, ha bemehettem volna, talán majd kilátó lesz egyszer, most meg ez, amit láttok.
Gyöngyösi víztorony Gyöngyös - Külső képGyöngyösi víztorony Gyöngyös - EgyébGyöngyösi víztorony Gyöngyös - EgyébGyöngyösi víztorony Gyöngyös - Külső kép
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
Avar Hotel Mátrafüred