Brúnó még mindig itt

Magyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma GyöngyösMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös a térképen

Kihagyhatatlan 2024. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 3.
Én már több alkalommal jártam Gyöngyös nevezetes és izgalmas múzeumában, de nem bántuk meg, hogy ismét bementünk. Igazából eredetileg csak a parkban szerettünk volna egy sétát tenni, de külön parkjegyet nem árusítanak. Meglepetésünkre ottjártunkkor ingyenesen látogathattuk meg a múzeumot és a parkot is, az aznap kezdődő sástói Fekete Zaj Fesztiválra tekintettel. Kár, hogy ezt előzetesen nem kommunikálták pl. a fesztivál látogatói körében sem, mi sem hallottunk róla korábban.
Az egykori Orczy-kastélyban szépen kialakított kiállítótermeket láttunk, vadászati, geológiai, helytörténeti témákban.
A kastélypark igazán hangulatos kis tóval, pavilonnal.
A parkban lévő Pálmaházba is érdemes benézni, egzotikus növények és állatok élőhelye.
Magyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - EgyébMagyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma Gyöngyös - Egyéb

Magyar Természettudományi Múzeum Mátra Múzeuma további értékelései

2024.09.13egyedül
Kb. egy hete is voltam itt, akkor lekéstem, lebeszéltek, hogy sok meg hosszú ám nagyon, nem fér az már bele az időbe, most is megpróbáltak, du. 14 óra, nem lesz az kevés, mert du. 17 kor zárunk ám! Hát nem volt sok vagy kevés, múzeum volt, megnéztem. Először az Orczy kastélyt, földszintjén a...
2024.01.11gyerekekkel
A természetrajzi kiállítás gyerekek számára is érdekes, érthető. A kastély részen levő "élménytér" is segíti a gyerekes családokat. A múzeum külön érdeme, hogy a téliszünetben hosszabbított nyitvatartással volt látogatható.
2023.11.18csoporttal
Májusban voltunk osztálykiránduláson a Mátra Múzeumban.Nem csak nekünk felnőtteknek,de a gyerekeknek is nagyon tetszett ez a hely.Sok érdekes dolgot láthattunk.Többek között egy vadász kiállítást,egy hatalmas mamut csontvázat.Megtekintettük a természettudományi pavilont.Felfelé haladva a...
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
Avar Hotel Mátrafüred