városi Templom közül

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
50.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Kis zsinagóga Gyöngyös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2024. szeptember 17.egyedül járt itt
Szóval, van itt egy kis összevisszaság. A Google térképén találtam a (nagy) zsinagógát, meg a "kis" zsinagógát is. Mindkettő rossz helyen szerepel. Majd kérek rá némi igazítást. A nagyobbik zsinagóga, ami mostanáig inkább bútoraktár volt és egy csodaszép épület, egy zöld térség közepén áll, a kis zsinagóga meg (a térkép szerint) egy másik háztömbben.
Kis zsinagóga Gyöngyös - Külső képKis zsinagóga Gyöngyös - Egyéb