Solymosi Bisztró Gyöngyössolymos

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
56.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Solymosi Bisztró Gyöngyössolymos vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2024. szeptember 16.egyedül járt itt
Valójában nem tekinthető éttermi kalandnak, de ha már így alámentünk, hogy bemegyünk, veszek egy flakon Domesztoszt, oszt leértékelem a boltot, hát legyen. Szóval itt szédelegtem, van ez a látványos Szent Miklós templom, azt nem értékelhetem le, mert zárva volt, van néhány szoborféle, na, azok érdekesek néhol, arról majd szólok, és hát túl sok vendéglátóipari létesítmény nincs a településen, ez van a központban.
Solymosi Bisztró Gyöngyössolymos - Külső képSolymosi Bisztró Gyöngyössolymos - BelsőSolymosi Bisztró Gyöngyössolymos - Belső