Gyulai kiruccanás

Komló Hotel Étterme GyulaKomló Hotel Étterme Gyula a térképen

2024. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2024. május 15.
Egy rövid látogatást tettünk Gyulán. Az interneten kerestem éttermet, mivel nem volt helyismeretünk így esett a választás erre az étteremre. Nem volt csalódás. Nagyon szép, igényes hely, a felszolgálás kedves volt és segítőkész. Az ételek finomak voltak. Nem okozott gondot, hogy voltak különleges kéréseink az étel rendelésekor. Minden szuper volt.
Ár / érték arány:Kiváló
Komló Hotel Étterme Gyula - Egyéb

Komló Hotel Étterme további értékelései

2024.08.24családjával
Gyönyörű, tiszta hely. Maximálisan megvoltunk elégedve mindennel. Mind az ételekkel, mind az italokkal, kiszolgálással. Köszönet érte!
2023.08.13a párjával
Már többször szemeztem a hellyel, de az idei nyaralás alkalmával eljött a pillanat, hogy ki is próbáljuk, és nem okozott csalódást. Hangulatos az étterem, udvarias a kiszolgálás és isteniek az ételek. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
2021.09.26a párjával
A Corvin Hotel vendégeiként itt volt a félpanziós ellátásunk! Az étterem nagyon hangulatos a pincérek nagyon kedvesek és udvariasak! Az ételek svédasztalosak voltak ,nagyon bőséges volt ,friss és változatos! Folyamatosan figyeltek r hogy semmi ne fogyjon el! Nekünk 5 *
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula