Remek pacal, éttermi szinten is kimagasló lenne

Szegediék... több mint Büfé HelvéciaSzegediék... több mint Büfé Helvécia a térképen

2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 25.
A Szegediék .. több mint büfé nevű helvéciai helyet a Pacalemberek Facebook csoportban szúrtam ki, mondtam magamnak, hogy ahol ennyire jól néz ki a pacal, ott biztos finom is. És így is lett.
Nem volt egyszerű eljutni hozzájuk, mert korán zárnak, a neten 14.30 van kiírva. De a minap úgy időzítettem az indulásomat a fővárosból, hogy eljussak hozzájuk.
A kínálatban sok más fogás is szerepel, de kétség nem fért hozzá, hogy mit kérek.
Kifejezetten jó pacalpörköltet főznek, mely éttermi szinten is a legjobbak között van. Amit én módosítanék rajta, az egyéni ízlés kérdése, objektíve nincs semmi hibája. Jó az állag, megfelelően sűrű, de nem túl sűrű a szaft. Cseppet csípős, ami persze erényének számít.
3000 forintért egyértelműen jó vétel.
A csalamádé is remek, a kenyér sajnos gyenge minőségű. A büfé árnyékos előterébe jól befülled a meleg, de valamit valamiért.
Ez az a hely ahová bármikor örömmel ülnék be pacalozni. Főként, ha van nálam némi kovászos kenyér is. Bár kérhető a pacal főtt krumplival is, lehet, hogy azt próbálom ki a legközelebb.
Tisztes 4 pont.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Szegediék... több mint Büfé Helvécia - EgyébSzegediék... több mint Büfé Helvécia - EgyébSzegediék... több mint Büfé Helvécia - EgyébSzegediék... több mint Büfé Helvécia - EgyébSzegediék... több mint Büfé Helvécia - EgyébSzegediék... több mint Büfé Helvécia - EgyébSzegediék... több mint Büfé Helvécia - Egyéb
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét