Homokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy

városi Templom közül
Templom
Homokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy
Homokmégy, Sármégy árpádkori temploma HomokmégyHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy

Homokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy bemutatkozása

A templom maradványai XIII-XIV. századi templom képét tárja elénk, mely arra enged következtetni, hogy az 1198-ban említett Sármégy templomát később kibővítették.

Waterfront Lodge Dunapataj - Napi árak reggelis ellátással
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény
Fried Kastély Hotel Simontornya
59.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Homokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
Átlagos 2023. május 11.a párjával járt itt
Na jó, beismerem, a történet nem úgy alakult, ahogy terveztem, volt egy kirándulástervező lapon két látszólag fontos és szép dolog Homokmégyen, egy kalocsai virágos tájház meg egy tanösvény. Azért mentünk. Aztán össze-vissza kerestük ott ezt a két dolgot, az utca végén néhány romacsalád tartott valami dajdaj ünnepséget, azok se tudtak erről semmit, én meg téptem a hajam, hogy lépre mentem, eljöttem ezért idáig.
Homokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - EgyébHomokmégy, Sármégy árpádkori temploma Homokmégy - Egyéb