Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy

3
1
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Még nincs helyezése
városi Szobor közül
Kategória
Szobor
1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy
1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy

1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy bemutatkozása

Az 1956-os forradalom és szabadságharc 50. évfordulóján avatták fel az emlékművet. Az 1956-os emlékmű a római katolikus templom kertjében található.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
0%
Érdekes
0%
Átlagos
100%
Kihagyható
0%
Időpazarlás
0%
Átlagos

1 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Garden Hotel Szolnok - Hétvégi árzuhanás
Garden Hotel Szolnok
106.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók
136.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Thermál Park Hotel Egerszalók - Senior ár reggelivel
Thermál Park Hotel Egerszalók
40.680 Ft / 2 fő / 2 éjtől reggelivel

1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy vélemények

46
1742
2664
57286
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 903 városban járt márFelfedező - 2864 helyen első értékelőNépszerű író - 319 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 57286 feltöltött kép
Átlagos 2023. március 28.egyedül járt itt
A településen viszonylag sok szobor és emlékmű található, ahhoz képest, hogy egy kb. 3000 fős község. Szóval, pezseg az élet. Na, és hát akkor 56-os emlékmű is kell, nyilván, de hogy miért pont a templomkertbe? Hát azt nem tudom. Mindenesetre nem egy túlbonyolított dolog, semmi nonfiguratív, tégla-talapzat, és a híres lyukas zászló. Amúgy szerintem ez mindet kifejez.
Itt fényképeztem:
1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy - Külső kép1956-os emlékmű Jászalsószentgyörgy - Egyéb
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.