Piknik Terasz Kisköre

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
60.520 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Piknik Terasz Kisköre vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 23.a párjával járt itt
A kiskörei kilátó tövében van egy vendéglátóipari egység is, tulajdonképpen olyan kis pillanatnyi tartózkodási hely, ha már éppen erre jársz. Jégkrém, kávé, üdítő, pár apróság. Ebédelni nem itt fogsz valószínűleg, meg WC-re sem ide szaladsz be, mert az nincs, viszont a mellette álló épület nyilvános WC, bárki inkább oda induljon.
Piknik Terasz Kisköre - Külső képPiknik Terasz Kisköre - Külső képPiknik Terasz Kisköre - Étel/italPiknik Terasz Kisköre - BelsőPiknik Terasz Kisköre - BelsőPiknik Terasz Kisköre - BelsőPiknik Terasz Kisköre - Belső