Gaál Kálmán mellszobor Kisújszállás

Gaál Kálmán mellszobor Kisújszállás
Gaál Kálmán mellszobor KisújszállásGaál Kálmán mellszobor Kisújszállás
Gaál Kálmán mellszobor KisújszállásGaál Kálmán mellszobor Kisújszállás

Gaál Kálmán mellszobor Kisújszállás bemutatkozása

Gaál Kálmán KIsújszállás hajdani polgármesterének tiszteletére készült szobrot Györfi Sándor alkotta meg, melyet 2017. augusztus 17-én avattak fel.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Disznótoros hétvégék
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Őszi színkavalkád
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
53.800 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Gaál Kálmán mellszobor Kisújszállás vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 71 városban járt márFelfedező - 101 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1696 feltöltött kép
Érdekes 2023. május 7.a párjával járt itt
A református templom melletti Kálvin parkban több szobor is helyett kapott, akár szoborparknak is mondhatnánk. Sétálgat a látogató, és van, ami felhívja a figyelmét, van, ami nem, és van, ami megtetszik neki, van, ami nem. Annyi mindentől függ ez. Mi ugyan nem vagyunk a híres Nagykunság szülöttei, de nagyon közel élünk és érezzük magunkat a kun hagyományokhoz.
Gaál Kálmán mellszobor Kisújszállás - EgyébGaál Kálmán mellszobor Kisújszállás - EgyébGaál Kálmán mellszobor Kisújszállás - EgyébGaál Kálmán mellszobor Kisújszállás - Egyéb
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.